您现在的位置:首页 > 70TPS12PBF
70TPS12PBF|VISHAY
声明:图片仅供参考,请以实物为准!
制造商型号: 70TPS12PBF
制造商: VISHAY
描述: 70TPS..PbF 系列 1200 V 70 A 高压 相位控制 SCR - Super-247
订购热线:400-900-3095, QQ:800152669, Email:sales@szcwdz.com
产品信息
  • On-State Voltage [Vtm]: 1.4 V
  • On State Current [It]-Typ: 70 A
  • Off-State Voltage [Vdrm]: 1200 V
  • Off-State Current [Idrm]: 1 mA
  • Gate Trigger Current [Igt]-Max: 100 mA
  • On-state RMS Current [Irms]-Max: 75 A